Меню сайта
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Сторінка позитивних пропозицій

 Як написати пропозиції, перед якими неможливо встояти?

 1. Головне завдання — привернути увагу, пробудити інтерес. У такого послання обов’язково повинен бути привабливий заголовок. Добре, якщо безпосередньо на початку  є  якась "заманівка": цікава історія, фраза і т. п.

2. Завжди варто адресувати свою пропозицію для певної цільової аудиторії.

3. Використовуйте метафори, порівняння — текст повинен бути яскравим, щоб в голові виникали картинки. Пишіть простою, зрозумілою мовою.

4. Грамотно будуйте свій текст. Намагайтеся писати коротко, просто і ясно. Підбирайте синоніми, щоб зробити текст  барвистим. 

5. При цьому потрібно враховувати, що адресат вашої пропозиції — не обов’язково та людина, з якою  ви спілкуєтесь особисто.  Потрібно зацікавити того, кого ви в очі не бачили.

6. Не залежно від змісту, стиль  повинен носити доброзичливий, партнер - ський характер, в якому б поєднувались природні етичні норми людських відносин та інтереси справи, не підкреслювались значимість свого власного  положення.

 

Слід пам'ятати золоте правило  -  ввічливість, коректність, тактовність, аргументованість.

                                             Етичний кодекс

1. Завжди контролюйте себе що — кому — чому — про що — де — коли ви повідомляєте.

2. Дотримуйтесь правил мовного етикету.

3. Український народ здавна відзначався культурою мовних стосунків. Евлія Челебі після перебування в 1657 році в Україні писав, що українці — це стародавній народ, а їхня мова всеосяжніша, ніж перська, китайська, монгольська. Поважайте себе!

4. Свої ж зауваження, поради та рекомендації  робіть тактовно, делікатно.

5. Продумуйте текст і основну думку пропозиції. Розкрийте їх повно.

6. Викладайте пропозиції лише ті, що мають позитивне спрямування не пишіть зайвого. Дуже добре, якщо це власна пропозиція, особистий погляд на конкретну ситуацію.

7. Добирайте  матеріал, якого не вистачає, на який би Ви хотіли звернути увагу. Спрямовуйте його в позитивному напрямку.

8. Засвідчуйте свою вихованість, шану і уважність до адресата, привітність, приязнь, прихильність, доброзичливість та делікатність.

 

           Вітаємо, у Вас все вийшло! Ваша пропозиція активна!

                                     Дякуємо за співпрацю!

 

Залишити пропозицію

 

Друзі
http://school263.kiev.ua/