Меню сайта
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ ДІТЕЙ ДО СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 250

ПОГОДЖЕНО                                                                        ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                                         

Начальник управління освіти                                              Директор спеціалізованої школи

Деснянської районної                                                        з поглибленим вивченням  математики                 

в місті Києві                                                                        Деснянського р-ну  м. Києва

державної адміністрації                                                                                      Гуменюк Н. Д.

_____________Шурко О. В.

 28  лютого    2012 року                                                        _22___лютого  2012 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРАВИЛА

КОНКУРСНОГО  ПРИЙМАННЯ  ДІТЕЙ

ДО СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ  ШКОЛИ  № 250

З ПОГЛИБЛЕНИМ  ВИВЧЕННЯМ  МАТЕМАТИКИ  Деснянського району м. Києва

                                                

                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.                                                  ЗАГАЛЬНІ   ПОЛОЖЕННЯ

1.1.   Згідно з  Наказом Міністерства освіти і науки України № 389 від 19.06.03 року  „ Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей ( учнів, вихованців ) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих  шкіл (шкіл-інтернатів), відповідно до п. 3 ст. 18  Закону України „Загальну середню освіту”, на підставі Статуту спеціалізованої   школи № 250  з поглибленим вивченням математики ( п. 2.5.) прийом учнів до навчального закладу здійснюється на конкурсній основі.

1.2.   Відповідно до п. 1.3 Інструкції про порядок конкурсного приймання (учнів, вихованців) до гімназії, в ліцеї, колегіуми, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003р. за № 389, зареєстрованої Міністерством України 04.07.2003р. № 547/7868, прийом дітей на конкурсній основі до спеціалізованої  школи № 250 з поглибленим вивченням  математики (далі – спеціалізована школа) здійснюється за Правилами конкурсного приймання, схваленого спільним засіданням педагогічної ради та ради школи, затвердженими директором та  погодженими управлінням освіти Деснянської районної  в  м. Києві державної адміністрації.  

1.3.   У конкурсному відборі можуть брати участь діти (учні) незалежно від місця проживання.

1.4.   Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

 

 

2.                                              ОРГАНІЗАЦІЯ  КОНКУРСУ

2.1.   Правила конкурсного приймання оголошуються з березня поточного року. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні навчального закладу. Через місцеві засоби масової інформації зміст оголошення доводиться до відома населення.

2.2.   З березня в приміщенні спеціалізованої школи  на спеціальному стенді вивішується перелік питань, які використовуються в якості діагностичних завдань, за якими проводитимуться конкурсні випробування.

2.3.   Основний конкурсний прийом проводиться у червні після закінчення навчального року. За наявністю вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання у серпні, при цьому зарахування учнів відбувається не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.4.   Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основний. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.5.   Для проведення конкурсних випробувань створюється педагогічна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою навчального закладу. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог.

2.6.    Головою конкурсної комісії є заступник  директора  навчального закладу. До складу  комісії залучається практичний психолог. Чисельність  педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1 класу спеціалізованої школи, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога.

2.7.   До участі в конкурсі дітей, які вступають до 1 класу спеціалізованої школи, подаються заява  батьків цих дітей  або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу, копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

2.8.   Не дозволяється  вимагати довідок з місця роботи батьків, характеристик  на дітей з дитячих дошкільних установ, де вони перебували.

2.9.   Поза конкурсом до спеціалізованої школи при поданні відповідних документів зараховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, при умові, що вони не мають медичних протипоказань, які відображаються на медичній картці дитини.

 

          

3.                                                ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

3.1.    Конкурсне приймання дітей, які вступають до першого класу спеціалізованої школи проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2.    Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1 класу спеціалізованої школи, включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку  дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до поглибленого вивчення математики. Діагностичні завдання розробляються  педагогічною комісією, затверджуються директором навчального закладу з погодження управлінням освіти  (додаток 1).

3.3.   Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1 класу, не повинна тривати більше 20 хвилин. Не допускається  перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально – виховних програм дошкільного навчального закладу.

3.4.   Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших класів спеціалізованої школи, проводяться за умови наявності  вільних місць, як правило, під час основного конкурсного приймання , у формі співбесіди, яка передбачає виконання  спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей і нахилів  дитини, рівня її інтелекту  та наявності творчого потенціалу.

3.5.   Неодмінною умовою прийому учнів до інших класів спеціалізованої школи є їх атестація з математики високого та достатнього рівнів закладом,  де вони навчалися.

3.6.   Діагностичні  завдання для проведення  конкурсних випробувань з учнями , які вступають до інших класів  спеціалізованої школи (додаток 2), затверджуються директором навчального закладу за погодженням з управлінням освітою.

3.7.   Результати конкурсних випробувань (співбесіди) оформлюються у вигляді протоколів відповідної комісії (додаток 3), які зберігаються в архіві 3 роки.

3.8.   Діти (учні), які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор навчального закладу.

3.9.   Діти (учні), які не з’явилися на конкурсне випробування без поважних причин, вважаються як такі, що не пройшли конкурсу.

 

 

4.                                              ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ

4.1.   Діти (учні), які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування учнів проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

4.2.   До спеціалізованої школи подаються такі документи: заява батьків або осіб, які їх замінюють, копія свідоцтва про народження, медична картка встановленого зразка. Крім того,  особова справа – для учнів, які поступають за результатами конкурсного відбору до 2-11 класів.

4.3.   Якщо учні, їхні батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів із дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначається наказом  директора школи  за погодженням з відповідним органом управління освіти. Проведення додаткових випробувань під час апеляції не передбачено.

4.4.   У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління освіти, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5.   Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування  до 1 класу спеціалізованої школи, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.   

4.6.   Діти, які за рішенням конкурсної комісії пройшли конкурсний відбір, але до школи не були надані їхні документи, визначені в п. 4.2, до навчального закладу не зараховуються. Учні 2-11 кл., які пройшли конкурсний відбір до спеціалізованої школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу.

 

 

 

              

 

 

5.                 КОНТРОЛЬ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ КОНКУРСУ

 

5.1.   Директор навчального закладу несе відповідальність за дотримання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003р. „Про затвердження Інструкцій про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) за № 389, Правил конкурсного приймання”.

5.2.   Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей (учнів) до спеціалізованої   школи № 250 з поглибленим вивченням  математики за його результатами покладається на управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

5.3.   При порушенні навчальним закладом вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003р. № 389, Правил конкурсного приймання рішенням управління освіти результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі управління освітою, що приймає це рішення, організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

 

 

 

 

 

 

Правила конкурсного приймання дітей до

спеціалізованої  школи № 250 з поглибленим вивченням

математики м. Києва  схвалені  педагогічною

радою школи,  протокол № 1 від 22.02. 2012 року

 
 

Погоджено                                                                               Затверджено

 Начальник                                                                  Директор

 управління освіти                                                     спеціалізованої школи № 250

 Деснянської районної                                              з поглибленим вивченням

 в місті Києві                                                               математики

 державної адміністрації                                           Деснянського району

                                                                                     м. Києва

_______   Шурко О. В.                                            ________ Гуменюк Н. Д.

 28  лютого   2012 року                                               22 лютого   2012 року

 

 

 

 

 

                

                       Діагностичні завдання

для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання, яка вступає до першого класу спеціалізованої школи № 250 з поглибленим вивченням   математики   Деснянського району

м. Києва

 

 

 

                                              

                                                 Розроблено конкурсною

                                                педагогічною комісією

               протокол № 1 від 22. 02. 2012 року.

   Голова педагогічної комісії

         Корнюшкіна В. Р. __________

Друзі
http://school263.kiev.ua/