Меню сайта
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

ПРАВИЛА КОНКУРСНОГО ПРИЙМАННЯ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ

           ПОГОДЖЕНО                                                                            ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                                         

Начальник Управління освіти                                                    Директор спеціалізованої

Деснянської районної                                                                  школи І-ІІІ ступенів  №250

в місті Києві                                                                                 з поглибленим вивченням  математики                 

державної адміністрації                                                              Деснянського р-ну  м. Києва

_____________ Постолюк Т.К.                                                   __________________  Гуменюк Н. Д.

30 січня 2015 року                                                                       19 січня 2015 року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРАВИЛА

КОНКУРСНОГО  ПРИЙМАННЯ  ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ

СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ  ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 250

З ПОГЛИБЛЕНИМ  ВИВЧЕННЯМ  МАТЕМАТИКИ

ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

 

                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                          СХВАЛЕНО

                                                                                                                          на спільному засіданні педагогічної ради

                                                                                                                          та ради школи,  протокол № 1 від 19.01. 2015 року

 

 

 

 

 

 

 

1. ЗАГАЛЬНІ   ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Згідно з  Наказом Міністерства освіти і науки України № 389 від 19.06.03 року  „ Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей ( учнів, вихованців ) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих  шкіл (шкіл-інтернатів), відповідно до п. 3 ст. 18  Закону України „Загальну середню освіту”, на підставі Статуту спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів  № 250  з поглибленим вивченням математики ( п. 2.5.) прийом учнів до навчального закладу здійснюється на конкурсній основі.

1.2. Відповідно до п. 1.3 Інструкції про порядок конкурсного приймання (учнів, вихованців) до гімназії, в ліцеї, колегіуми, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 р. за № 389, зареєстрованої Міністерством України 04.07.2003 р. № 547/7868, прийом дітей на конкурсній основі до спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів  № 250 з поглибленим вивченням  математики (далі – спеціалізована школа) здійснюється за Правилами конкурсного приймання, схваленого спільним засіданням педагогічної ради та ради школи, затвердженими директором та  погодженими Управлінням освіти Деснянської районної  в  м. Києві державної адміністрації.  

1.3. У конкурсному відборі можуть брати участь діти (учні) незалежно від місця проживання.

1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

 

 

2. ОРГАНІЗАЦІЯ  КОНКУРСУ

2.1. Правила конкурсного приймання до 1 класу  оголошуються з лютого поточного року. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні навчального закладу, на сайті школи.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні школи на спеціальному стенді та на сайті школи вивішується перелік орієнтованих  питань, які використовуються в якості діагностичних завдань, за якими проводитимуться конкурсні випробування.

2.3. Прийом заяв на конкурсну співбесіду відбувається  з дня початку прийому у графік роботи  конкурсної  педагогічної комісії.

2.4. Основний конкурсний прийом проводиться у квітні - червні   поточного навчального року після відповідних розпоряджень районного управління освіти. За наявністю вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання у серпні, при цьому зарахування учнів відбувається не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.5. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основний. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.6. Для проведення конкурсних випробувань створюється педагогічна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою навчального закладу.

2.7.  Головою конкурсної педагогічної  комісії є заступник  директора  навчального закладу. До складу  комісії залучається практичний психолог. Чисельність  педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1 класу спеціалізованої школи, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога.

2.8. До участі в конкурсі дітей, які вступають до 1 класу спеціалізованої школи, подаються заява  батьків цих дітей  або осіб, які їх замінюють, що подається на ім’я директора навчального закладу; копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

2.9. При потребі проведення добору після визначення прохідного балу перевага надається дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам; дітям, чиї брати (сестри) є учнями СШ №250, за умови однакової кількості набраних балів.

 

          

 3.  ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до першого класу спеціалізованої школи проводиться у терміни, визначені навчальним закладом, у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2.  Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1 класу спеціалізованої школи, включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку  дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до поглибленого вивчення математики. Діагностичні завдання розробляються  педагогічною комісією, затверджуються директором навчального закладу та  погоджуються  управлінням освіти.

3.3. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1 класу, не повинна тривати більше ніж  30 хвилин.

3.4. Результати конкурсних випробувань (співбесіди)  оголошуються батькам одразу після співбесіди та оформлюються у вигляді протоколів (Додаток 1), які зберігаються в навчальному закладі протягом року.

3.5. Діти (учні), які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор навчального закладу.

3.6. Діти (учні), які не з’явилися на конкурсне випробування без поважних причин, вважаються як такі, що не пройшли конкурс.

 

 

 

 

 

 

4.   ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ

4.1. Діти (учні), які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення  педагогічної конкурсної комісії.

4.2. До спеціалізованої школи подаються такі документи: заява батьків або осіб, які їх замінюють, копія свідоцтва про народження, завірена згідно чинного законодавства,  медична картка встановленого зразка.

4.3. Якщо учні, їхні батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів із дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначається наказом  директора школи  за погодженням з відповідним органом управління освіти. Проведення додаткових випробувань під час апеляції не передбачено.

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління освіти, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування  до 1 класу спеціалізованої школи, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.   

4.6. Діти, які за рішенням конкурсної комісії пройшли конкурсний відбір, але до школи не були надані оригінали  документів, визначених в п. 4.2, до навчального закладу не зараховуються.

 

 

              

 

 

5.  КОНТРОЛЬ ЗА ПРОВЕДЕННЯМ КОНКУРСУ

5.1. Директор навчального закладу несе відповідальність за дотримання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. «Про затвердження Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) за № 389», Правил конкурсного приймання.

5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей (учнів) до спеціалізованої   школи І-ІІІ ступенів  № 250 з поглибленим вивченням  математики за його результатами покладається на Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

5.3. При порушенні навчальним закладом вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України 19.06.2003 р. № 389, Правил конкурсного приймання рішенням Управління освіти результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі Управління освіти, що приймає це рішення, організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

 

Друзі
http://school263.kiev.ua/