«  Квітень 2015  »
Головна » 2015 » Квітень » 23 » «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє»
«Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє»

21 квітня 2015 року в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 250 з поглибленим вивченням математики пройшов відкритий виховний захід «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє» в рамках Всесвітнього дня охорони праці.

Цей  виховний захід підготували   учні 4-В класу, класовод, вчитель вищої категорії Матвєєва О.М.  батьки  учнів.  На захід було запрошено  головного спеціаліста відділу позашкільної освіти та виховання Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Семенкову Т.П., представника  Фонду соціального страхування України Пилькевич С.В., адміністрацію школи.

Метою виховного заходу було підвищення  рівня інформованості  дітей щодо права на безпечні  та здорові умови праці, формування культури безпеки праці, виховування  відповідального ставлення до безпечної поведінки  на робочому місці, підвищення відповідальності батьків за   власну безпеку.

Виховний захід «Безпечна праця батьків – моє щасливе майбутнє» пройшов  у формі телепередачі, де батьки, а це і державний службовець Міністерства аграрної політики та продовольства  України, інспектор Державної прикордонної служби, доктор медичних наук, професор медицини, інженер, волонтер, кондитер - тобто представники найрізноманітніших  професій

давали інтерв’ю  та розповідали про специфіку охорони праці  своїх професій.

Також учні школи розповіли про охорону праці в школі , вручили пам’ятку- настанову для батьків, виготовили віночок побажань для своїх тат і мам, які щодня ідуть працювати.

Виховний захід мав велике значення, адже таким чином  учні намагалися привернути увагу людей до небезпек, які нас усіх оточують. Сподіваємося , що уважність, обережність та відповідальність допоможуть уникнути трагічних випадків, адже найбільший скарб кожної людини - її життя та здоров’я.

Переглядів: 432 | Додав: andreevich | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.