«  Вересень 2017  »

ЗНО 2016

Умови прийому до ВНЗ

Вступ - 2016

ПОРЯДОК подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2016 році

Реєстрація на пробне ЗНО

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься з 05 до 30 січня 2016 року на сайті http://kievtest.org.ua/

Вартість пробного ЗНО з одного предмета складає 111.00 грн

У 2015-2016 навчальному році будуть проведені тільки однорівневі тести

Особливості тестів ЗНО-2016

До уваги особливості тестування з предметів, що включені у атестацію випускників старшої школи:

Визначені дати проведення ЗНО

Якими будуть тести ЗНО 2016

Пробне ЗНО

Наказ  "Про проведення пробного зовнішнього
незалежного оцінювання в 2016 році"

1. Провести в 2016 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне ЗНО) з таких навчальних предметів:

1) української мови і літератури - 02 квітня;

2) англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії - 9 квітня.

2. Затвердити Календарний план підготовки та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році, що додається.

3. Надати можливість учасникам пробного ЗНО використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов).

4. Встановити, що:

1) реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється з 05 до 30 січня 2016 року;

2) витрати Українського центру оцінювання якості освіти на виконання робіт, пов'язаних із підготовкою та проведенням пробного ЗНО, компенсуються регіональними центрами оцінювання якості освіти за рахунок коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб як оплата за надання послуги із проведення пробного ЗНО.

5. Керівникам структурних підрозділів Українського центру оцінювання якості освіти та директорам регіональних центрів оцінювання якості освіти забезпечити виконання Календарного плану підготовки та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році.

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

УМОВИ

прийому на навчання до вищих навчальних закладів

України в 2016 році

ЗНО Умови вступу

У 2016 році ЗНО буде проводитись

за програмами, затвердженими наказом МОН від 01.10.2014 №1121, з ними можна ознайомитись за наступним посиланням

ЗНО програми

Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

ЗНО Деякі питання

Перелік
навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня у 2015/2016 навчальному році

Назва навчального предмета

Форма проведення державної підсумкової атестації

Примітка

1.

У формі зовнішнього незалежного оцінювання

2.

Іноземна мова

У навчальних закладах

3.

У формі зовнішнього незалежного оцінювання

Випускник має право обрати один з зазначених предметів незалежно від профілю навчального закладу

Державна підсумкова атестація буде проведена з 5 по 30 травня 2016 року

Пройти тести ЗНО минулих років онлайн Ви зможете за адресою

Молодь може пройти безкоштовну профорієнтацію

Програмою розвитку ООН презентовано портал, що дозволяє українській молоді скласти безкоштовний профорієнтаційний тест.
        Розробники програми зазначають, що тест визначає інтереси та здібності, а також ступінь самовизначення, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми.
         За результатами тесту можна визначити не лише професії, що найбільше підходять конкретній дитині, а також дізнатись чи варто здобувати освіту в ВНЗ іншого міста або за кордоном.
         Проект "Моя Кар’єра" реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту.
         Тест може пройти молодь віком від 14 до 25 на порталі MyCareer.org.ua.

В ДПА з іноземної мови використають завдання ЗНО

Обов’язковий для всіх випускників шкіл іспит з іноземної мови у 2016 році буде проведений у формі державної підсумкової атестації. Про це під час брифінгу повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт.

Він також повідомив про формулу проведення державної підсумкової атестації з іноземної мови. За словами міністра, в ході іспиту будуть використані письмові завдання, що напрацьовані для зовнішнього незалежного оцінювання та додаткове завдання з аудіювання.

Сергій Квіт зазначив, що така модель проведення випускного іспиту з іноземної мови дозволить підготуватись для обов’язкового іспиту з іноземної мови у формі ЗНО в 2017 році.

До Вашої уваги деякі результати навчальних досягнень наших учнів