Меню сайта
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Переможці конкурсів

Переможці конкурсів

Високу результативність показали учні на різноманітних творчих конкурсах у районних етапах:

Назва конкурсу

Прізвище , ім’я переможця

Клас

Місце

ПІБ учителя

Конкурс читців поезії Т.Шевченка

Гаркавенко Діана

9-В

ІІ

Лядишева І.В.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Горбачова Дар’я С.

5-А

ІІ

Пашкевич Н.Й.

Кузьменко Л.А.

Мілевська Анастасія

5-А

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Кузьменко Л.А.

Шутилєва Анастасія

5-Б

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Кацалап Марія

6-А

І

Лядишева І.В.

Пасішниченко Ірина

6-А

ІІІ

Лядишева І.В.

Дума Єлизавета

7-А

ІІ

Паливода С.В.

Лукіна Олександра

7-А

ІІ

Паливода С.В.

Зайцева Ірина

7-В

ІІ

Пашкевич Н.Й.

Соловйова Олександра

7

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Леонов Андрій

8-Б

ІІ

Кузьменко Л.А.

Омельченко Роман 

8-Б

ІІ

Кузьменко Л.А.

Редя Андрій

8-Б

ІІІ

Кузьменко Л.А.

Бурмістрова Олена

10-А

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Кваша Анастасія

11-А

ІІ

Лядишева І.В.

Мікуліч Євгенія

11-А

ІІІ

Лядишева І.В.

Всеукраїнський конкурс  учнівської творчості, присвяченого Шевченківським

дням

Осауленко Серафіма

9-Б

І

Ситник Е.В.

Юренко Антоніна

10-А

І

Ситник Е.В.

Учнівський конкурс з українознавства

Редя Андрій

8-Б

І

Кузьменко Л.А.

Зайцев А.К.

Леонов Андрій

8-Б

ІІ

Кузьменко Л.А.

Зайцев А.К.

Солодко Володимир

9-А

ІІІ

Паливода С.В.

Зайцев А.К.

Юренко Антоніна

10-А

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Ситник Е.В.

Зайцев Олександр

11-Б

ІІ

Лядишева І.В.

Панченко Т.Д.

Шаховал Оксана

11-Б

ІІ

Лядишева І.В.

Панченко Т.Д.

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Цирендоржиєва Валерія

4-Б

ІІІ

Мітюхіна О.М.

Горбачова Дар’я С.

5-А

І

Пашкевич Н.Й.

Янковська Катерина

5-Б

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Кацалап Марія

6-А

ІІ

Лядишева І.В.

Пасішниченко Ірина

6-А

ІІ

Лядишева І.В.

Зайцева Ірина

7-В

ІІ

Пашкевич Н.Й.

Лукіна Олександра

7-А

ІІ

Паливода С.В.

Дума Єлизавета

7-А

ІІІ

Паливода С.В.

Леонов Андрій

8-Б

ІІ

Кузьменко Л.А.

Омельченко Роман

8-Б

ІІ

Кузьменко Л.А.

Редя Андрій

8-Б

ІІІ

Кузьменко Л.А.

Бурмістрова Олена

10-А

ІІ

Пашкевич Н.Й.

Нестеров Олексій

10-А

ІІІ

Пашкевич Н.Й.

Топіха Сніжана

10-Б

ІІІ

Паливода С.В.

Мікуліч Євгенія

11-А

ІІІ

Лядишева І.В.

Кваша Анастасія

11-А

ІІІ

Лядишева І.В.

Коломієць Марина

11-Б

ІІІ

Лядишева І.В.

Районний конкурс «Я-патріот України»

Юренко Антоніна

10-А

І

Ситник Е.В.

 

Осауленко Серафіма

9-Б

І

Ситник Е.В.

На підставі наказів Департаменту освіти  і науки, молоді та спорут, учні школи посіли призові місця у міських етапах творчих конкурсів:

Назва конкурсу

Прізвище переможця

Клас

Місце

ПІБ учителя

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Цирендоржиєва Валерія

4-Б

ІІІ

Мітюхіна О.М.

Кацалап Марія

6-А

ІІІ

Лядишева І.В.

Омельченко Роман

8-Б

ІІІ

Кузьменко Л.А.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Кацалап Марія

6-А

І

Лядишева І.В.

Леонов Андрій

8-Б

І

Кузьменко Л.А.

Дума Єлизавета

7-А

ІІ

Паливода С.В.

Кваша Анастасія

11-А

ІІІ

Лядишева І.В.

VІІІ Міжнародний конкурс  з українознавства

Юренко Антоніна

10-А

І

Ситник Е.В.

Молчанова Ольга

11-А

І

Ситник Е.В.

Учнівський конкурс з українознавства

Леонов Андрій

8-Б

І

Кузьменко Л.А.

Зайцев А.К.

Редя Андрій

8-Б

ІІІ

Кузьменко Л.А.

Зайцев А.К.

         На підставі наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 439 від 16.04.2015 року,  учениця Кацалап Марія посіла ІІІ місце в ІVетапі конкурсу.

Спортивні досягнення:

І місце в районі, ІІ місце в Києві у змаганнях «Шкільна футбольна ліга» серед 4 класів, керівник Зарицький Ю.В.

І місце в районі з плавання, керівник Плотник О.М.

ІV в районі з волейболу (хлопці), керівник Плотник О.М.

Друзі
http://school263.kiev.ua/