Меню сайта
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

2014-2015

2014-2015

Районний етап

Українська мова та література

І місце - Озернюк Іван, 7-А клас, уч.Паливода С.В.

ІІ місце  - Євтушенко Ксенія, 7-В клас, уч.Пашкевич Н.Й.

ІІ місце  - Лукіна Олександра, 7-А клас, уч.Паливода С.В.

ІІ місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Кузьменко Л.А.

ІІ місце  - Леонов  Андрій, 8-Б клас, уч.Кузьменко Л.А.

ІІІ місце  - Алєксєєнко Альона, 8-В клас, уч.Лядишева І.В.

ІІІ місце  - Осауленко Серафіма, 9-Б клас, уч.Пашкевич Н.Й.

ІІ місце  - Бурмістрова Олена, 10-А клас, уч.Пашкевич Н.Й.

ІІ місце  - Мікуліч Євгенія, 11-А клас, уч.Лядишева І.В.

ІІІ місце  - Кваша Анастасія, 11-А клас, уч.Лядишева І.В.

ІІІ місце  - Молчанова Ольга, 11-А клас, уч.Лядишева І.В.

Історія

І місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Зайцев А.К.

ІІ місце  - Леонов  Андрій, 8-Б клас, уч.Зайцев А.К.

ІІІ місце  - Матвієнко Максим, 8-Б клас, уч.Зайцев А.К.

І місце  - Іванов Сергій, 9-А клас, уч.Зайцев А.К.

ІІ місце  - Ільїн Максим, 10-Б клас, уч.Ситник Е.В.

ІІІ місце  - Юренко Антоніна, 10-А клас, уч.Ситник Е.В.

ІІ місце  - Зайцев Олександр, 11-Б клас, уч.Панченко Т.Д.

ІІ місце  - Шаховал Оксана, 11-Б клас, уч.Панченко Т.Д.

ІІІ місце  - Молчанова Ольга, 11-А клас, уч.Панченко Т.Д.

Світова література

ІІІ місце  - Горбачов Іван, 8-Б клас, уч.Загороднюк Г.І.

ІІ місце  - Скалецька Лілія, 9-А клас, уч.Загороднюк Г.І.

ІІІ місце  - Пассюра Олена, 9-Вклас, уч.Загороднюк Г.І.

ІІІ місце  - Клименко Олександра, 9-В клас, уч.Загороднюк Г.І.

ІІ місце  - Ільїн Максим, 10-Б клас, уч.Ануфрієва В.М.

ІІІ місце  - Наконечна Марина, 10-Б клас, уч.Ануфрієва В.М.

Правознавство

ІІІ місце  - Татарнєв Нікіта, 9-А клас, уч.Ситник Е.В.

ІІІ місце  - Іванов Сергій, 9-А клас, уч.Ситник Е.В.

І місце  - Онацький Максим, 10-А клас, уч.Ситник Е.В.

І місце  - Ільїн Максим, 10-Б клас, уч.Ситник Е.В.

І місце  - Топіха Сніжана, 10-Б клас, уч.Ситник Е.В.

ІІ місце  - Решетник Оксана, 10-Б клас, уч.Ситник Е.В.

ІІ місце  - Бурмістрова Олена, 10-Б клас, уч.Ситник Е.В.

Англійська мова

І місце  - Розумовський Степан, 11-А клас, уч.Романовська Н.В.

ІІ місце  - Жежерун Дмитро, 11-А клас, уч.Романовська Н.В.

ІІІ місце  - Кваша Анастасія, 11-А клас, уч.Романовська Н.В.

ІІІ місце  - Ляш Діана, 10-Б клас, уч.Романовська Н.В.

ІІІ місце  - Косицька Ірина, 10-Б клас, уч.Шепітько О.О.

ІІІ місце  - Вікторов Костянтин, 4-В клас, уч.Мельнікова О.В.

Німецька мова

ІІІ місце  - Алєксєєнко Альона, 8-В клас, уч.Антоненко В.П.

ІІ місце  - Ляш Діана, 10-Б клас, уч.Панюшкіна О.В.

ІІІ місце  - Решетник Оксана, 10-Б клас, уч.Панюшкіна О.В.

І місце  - Петренко Анастасія, 11-Б клас, уч.Панюшкіна О.В.

Математика

ІІІ місце  - Редя Олександр, 6-А клас, уч.Плеса О.І.

ІІІ місце  - Лукіна Олександра, 7-А клас, уч.Масловська С.С.

ІІІ місце  - Косицький Вадим, 7-А клас, уч.Масловська С.С.

І місце  - Леонов Андрій, 8-Б клас, уч.Шиндилюк Н.П.

ІІ місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Шиндилюк Н.П.

ІІІ місце  - Сидоренко Денис, 8-Б клас, уч.Шиндилюк Н.П.

ІІІ місце  - Солодко Володимир, 9-А клас, уч.Василенко Л.В.

ІІІ місце  - Тараненко Олексій, 9-А клас, уч.Василенко Л.В.

ІІІ місце  - Кияниця Олександр, 10-А клас, уч.Плеса О.І.

ІІІ місце  - Мальцев Андрій, 10-А клас, уч.Плеса О.І.

ІІІ місце  - Сизон Юлія, 11-А клас, уч.Василенко Л.В.

Фізика

І місце  - Лукіна Олександра, 7-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІ місце  - Озернюк Іван, 7-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІІ місце  - Косицький Вадим, 7-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІ місце  - Леонов Андрій, 8-Б клас, уч.Шиндилюк Н.П.

ІІІ місце  - Сидоренко Денис, 8-Б клас, уч.Шиндилюк Н.П.

ІІІ місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Шиндилюк Н.П.

ІІ місце  - Тараненко Олексій, 9-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІ місце  - Солодко Володимир, 9-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІІ місце  - Нестеров  Олексій, 10-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІІ місце  - Дрікер Юхим, 11-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

ІІІ місце  - Цибульський Іван, 11-А клас, уч.Клюквіна Т.О.

Офісні технології

ІІ місце  - Назаренко Катерина, 9-А клас, уч.Ільєнко О.М.

Комп’ютерна графіка

ІІ місце  - Волошина Анастасія, 9-А клас, уч.Ільєнко О.М.

І місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Сергієнко А.А.

ІІІ місце  - Сидоренко Денис, 8-Б клас, уч.Сергієнко А.А.

І місце  - Косицька Ірина, 10-Б клас, уч.Ільєнко О.М.

ІІ місце  - Бурмістрова Олена, 10-А клас, уч.Ільєнко О.М.

ІІІ місце  - Панкова Олександра, 9-А клас, уч.Ільєнко О.М.

Комп’ютерна анімація

І місце  - Рашківський Владислав, 10-А клас, уч.Ільєнко О.М.

ІІІ місце  - Ільїн Максим, 10-Б клас, уч.Ільєнко О.М.

Трудове навчання

І місце  - Алєксєєнко Альона, 8-В клас, уч.Висовень Т.Г.

ІІІ місце  - Морозко Юлія, 8-В клас, уч.Висовень Т.Г.

Образотворче мистецтво

ІІ місце  - Могила Любов, 5-В клас, уч.Шендра Т.М.

ІІІ місце  - Бондар Яна, 7  клас, уч.Шендра Т.М.

І місце  - Кучерява Юлія, 8-В клас, уч.Шендра Т.М.

ІІІ місце  - Марич Карина, 8-В клас, уч.Шендра Т.М.

ІІ місце  - Ляш Діана, 10-Б клас, уч.Висовень Т.Г.

Біологія

ІІІ місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Уманець С.В.

ІІ місце  - Солодко Володимир, 9-А клас, уч.Гапєєва Н.І.

ІІІ місце  - Скалецька Лілія, 9-А клас, уч.Гапєєва Н.І.

І місце  - Нестеров Олексій, 10-А клас, уч.Уманець С.В.

ІІІ місце  - Козленко Маргарита, 10-А клас, уч.Уманець С.В.

ІІІ місце  - Борисевич Дар’я, 9-А клас, уч.Гапєєва Н.І.

Географія

ІІ місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Драгунова Т.В.

ІІІ місце  - Леонов  Андрій, 8-Б клас, уч.Драгунова Т.В.

ІІ місце  - Солодко Володимир, 9-А клас, уч.Левчук Н.Г.

ІІ місце  - Іванов Сергій, 9-А клас, уч.Левчук Н.Г.

ІІІ місце  - Осауленко Сірафіма, 9-Б клас, уч.Левчук Н.Г.

ІІІ місце  - Тараненко Олексій, 9-А клас, уч.Левчук Н.Г.

ІІ місце  - Нестеров Олексій, 10-А клас, уч.Драгунова Т.В.

ІІ місце  - Ільїн Максим, 10-Б клас, уч.Драгунова Т.В.

ІІІ місце  - Онацький Максим, 10-А клас, уч.Драгунова Т.В.

ІІ місце  - Молчанова Ольга, 11-А клас, уч.Драгунова Т.В.

Економіка

ІІ місце  - Спафаров Дмитро, 11-А клас, уч.Драгунова Т.В.

ІІІ місце  - Дрікер Юхим, 11-А клас, уч.Драгунова Т.В.

Хімія

І місце  - Озернюк Іван, 7-А клас, уч.Коваль Я.Ю.

     ІІ місце  - Косицький Вадим, 7-А клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІ місце  - Лукіна Олександра, 7-А клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІ місце  - Редя Андрій, 8-Б клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІІ місце  -Леонов Андрій, 8-Б клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІІ місце  - Сидоренко Денис, 8-Б клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІІ місце  - Омельченко Роман, 8-Б клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІІ місце  - Осауленко Серафіма, 9-Б клас, уч.Коваль Я.Ю.

ІІ місце  - Нестеров Олексій, 10-А клас, уч.Коваль Я.Ю.

І місце  - Дрікер Юхим, 11-А клас, уч.Коваль Я.Ю.

Початкова школа (українська мова)

І місце  - Вікторов Костянтин, 4-В клас, уч.Матвєєва О.М.

І місце  - Цирендаржиєва Валерія, 4-Б клас, уч.Мітюхіна О.М.

ІІ місце  - Костюченко Катерина, 4-А клас, уч.Назаренко Т.О.

 

Міський етап

Прізвище учня

Клас, місце

Предмет

Учитель

1

Редя Андрій

8-Б, ІІ місце

Українська мова

та література

Кузьменко Л.А.

2

Леонов Андрій

8-Б, ІІІ місце

Українська мова

та література

Кузьменко Л.А.

3

Редя Андрій

8-Б, І місце

Історія

Зайцев А.К.

4

Ільїн Максим

10-Б, ІІІ місце

Історія

Ситник Е.В.

5

Нестеров Олексій

10-А, ІІ місце

Біологія

Уманець С.В.

6

Солодко  Володимир

9-А, ІІ місце

Біологія

Гапєєва Н.І.

7

Редя Андрій

8-Б, ІІ місце

Біологія

Уманець С.В. 

8

Редя Андрій

8-Б, ІІІ місце

Географія

Драгунова Т.В.

9

Іванов Сергій

9-А, ІІІ місце

Географія

Левчук Н.Г.

10

Солодко Володимир

9-А, ІІІ місце

Географія

Левчук Н.Г.

11

Тараненко Олексій

9-А, ІІІ місце

Географія

Левчук Н.Г.

12

Ільїн Максим

10-Б, ІІІ місце

Географія

Драгунова Т.В.

13

Редя Андрій

8-Б, ІІІ місце

Математика

Шиндилюк Н.П.

14

Дрікер Юхим

11-А, ІІІ місце

Хімія

Коваль Я.Ю.

15

Рашківський Владислав

10-А, ІІІ місце

Комп’ютерна анімація

Ільєнко О.М.

16

Косицька Ірина

10-Б, ІІ місце

Комп’ютерна графіка

Ільєнко О.М.

17

Лахно Дарина

11-Б, ІІІ місце

Трудове навчання

Висовень Т.Г.

18

Ільїн Максим

10-Б, І місце

Правознавство

Ситник Е.В.

19

Бурмістрова Олена

10-А, ІІІ місце

Правознавство

Ситник Е.В.

20

Онацький Максим

10-А, ІІІ місце

Правознавство

Ситник Е.В.

21

Топіха Сніжана

10-Б, ІІІ місце

Правознавство

Ситник Е.В.

Друзі
http://school263.kiev.ua/